наверх ⇑

Із колегії райдержадміністрації

Із колегії райдержадміністрації

18 лютого голова районної державної адміністрації Ігор Віштак, за участі голови районної ради Василя Онищука,  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, бюджетних установ, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в районі, сільських та селищних голів, провів розширене засідання колегії райдержадміністрації.

 Згідно порядку денного начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Тетяна Гетьман підбила підсумки економічного і соціального розвитку району за 2014 рік. Тетяна Дмитрівна доповіла, що за 2014 рік обсяг реалізованої промислової продукції (товарів, послуг) по району становив 82,1 млн. грн., що у 2,7 рази більше показника відповідного періоду минулого року. У  2014 році до бюджету району  надійшло власних та закріплених доходів загального фонду на суму 34 млн. грн., що становить 107,3 % до планових показників даного періоду (або на 2,3 млн. грн. більше). Темп зростання доходів місцевих бюджетів району (загальний та спеціальний фонди без трансфертів) відносно 2013 року становить 106,8% (8 місце серед районів області).

У галузі сільського господарства району виробничу діяльність здійснюють 11 товариств з обмеженою відповідальністю, 124 фермерські господарства,  3 приватних підприємства. За попередніми даними відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації у 2014 році у всіх категоріях господарств отримано валовий збір зернових культур понад 170 тис. тонн за урожайності 48,4 ц/га. Господарствами району розрахунок із селянами проведено стовідсотково.

Також начальник відділу економічного розвитку і торгівлі повідомила, що станом на 1 січня 2015 року в Маньківському районі зареєстровано 27,9 тис. жителів. Упродовж 2014 року чисельність населення  скоротилася на 244 особи.

Про підсумки виконання бюджету району за 2014 рік та завдання щодо його виконання у І кварталі 2015 року доповіла заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Рудь. В обговоренні даного питання взяли участь начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Загородна, селищні голови Буків та Маньківки Оксана Власюк та Сергій Скакун.

Ґрунтовні роз’яснення з питань нововведень у податковій політиці держави надала заступник голови комісії з проведення реорганізації Тальнівської ОДПІ, заступник начальника - начальник Маньківського відділення Тальнівської ОДПІ Тетяна Богдан, надавши відповідні коментарі щодо процедури отримання надходжень до місцевих бюджетів за оренду земельних ділянок.

Роботу районного центру зайнятості з доповіддю перед членами колегії озвучила директор Центру Галина Гаврилюк, повідомивши, що станом на 01.01.2015 кількість зареєстрованих безробітних становила  739 осіб, 27 з яких проходили професійне навчання, 671 – отримували допомогу по безробіттю. За сприяння районної служби зайнятості впродовж 2014 року працевлаштовано 978 осіб. Рівень працевлаштування зареєстрованих безробітних – 44,4%. У минулому році отримали одноразову допомогу з безробіття для відкриття власної справи та розпочали підприємницьку діяльність 19 осіб. З даного питання позитивним досвідом співпраці з районним центром зайнятості поділилася директор Буцького ПТУ №31 Галина Гісько.

За результатами роботи колегії  дано відповідні протокольні доручення.