наверх ⇑

Керівництво району привітало працівників Маньківського відділення поліції з професійним святом

4 липня працівники поліції святкують своє професійне свято, а цьогоріч у Національної поліції перший ювілей - 5 років. Тож у переддень свята до Маньківського відділення поліції Уманського відділу поліції головного управління Національної поліції в Черкаській області з привітаннями завітали голова районної державної адміністрації Анатолій Риженко, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Світлана Павленко, сільські, селищні голови та голови об'єднаних територіальних громад.

Першим особовий склад відділення поліції привітав начальник Маньківського відділення Ігор Голота.

Далі з вітальними словами до працівників поліції звернулись і керівники району. У своєму вітальному слові до працівників правоохоронних органів Анатолій Риженко подякував поліцейським за проявлений у повсякденній роботі високий професіоналізм, відданість справі, побажав успіхів та зростання у подальшій професійній діяльності, а також висловив сподівання на подальшу налагоджену співпрацю особового складу з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування з метою реалізації спільного завдання - забезпечення правопорядку та безпеки громадян на території району. 

За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високі показники у професійній діяльності, вагомий внесок у зміцнення законності і правопорядку в районі та з нагоди професійного свята – Дня Національної поліції України очільники району вручили кращим працівникам відділу подяки та подарунки. 

Від асоціації сільських та селищних голів Маньківського району вручив на відділення цінний подарунок - принтер голова асоціації, Рогівський сільський голова Валерій Івасюк. Від районного осередку «ВО ЧЕРКАЩАНИ» на потреби відділення було передано 100 л палива.

В свою чергу начальник Маньківського відділення поліції Уманського відділу поліції головного управління Національної поліції в Черкаській області Ігор Голота висловив вдячність керівництву за теплі слова, порозуміння, плідну співпрацю та підтримку.