наверх ⇑

Керівництвом району оглянуто умови життєзабезпечення одиноких жителів району

Створення належних умов для життєзабезпечення одиноких жителів району, людей похилого віку, забезпечення їх соціальних прав  є одними з пріоритетів, які ставлять перед собою органи влади Маньківського району. В 2018 році з  районного бюджету  було виділено 140 тис.гривень  на  поточний ремонт туалету, ванної кімнати та кімнати для прання Буцького відділення стаціонарного догляду. Протягом літа  працювали підрядники та нарешті ремонт завершено.

26.11.18 з робочою поїздкою прибули керівники району в складі першого заступника голови Маньківської районної державної адміністрації Юзвенко О.А., начальника управління соціального захисту Маньківської районної державної адміністрації Загородної  Л.І. та директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) району Панчук-Золотухіної Ю.І.. В ході перевірки виявлено значне покращення умов проживання мешканців Буцького відділення стаціонарного догляду.  Провений ремонт сприяє створенню домашньої атмосфери та затишку.

Комісією перевірено видачу продуктів харчування згідно норм на одного мешканця стаціонару. За результатами перевірки встановлено, що дані норми не порушуються, харчування урізноманітнене овочами та фруктами. В кожній кімнаті проведено поточний ремонт. Все це сприяє задоволенню потреб підопічних. Скарг від мешканців не надходило. Підопічні мають належний догляд персоналу та задовільні умови проживання.

Кожному мешканцю відділення стаціонарного догляду приділяється   достатньо уваги. Гарні умови проживання:  цілодобовий доступ до гарячої та холодної води, можливість отримувати інформацію (телевізори, газети, регулярні візити школярів, громадських та релігійних організацій). Також адміністрація забезпечує культурне дозвілля підопічних (в»язання, шиття, читання книг), а підопічні, маючи гарний настрій, виконали відвідувачам українські народні пісні. 

Керівники району залишилися задоволеними побаченим та почутим.