наверх ⇑

Колегія райдержадміністрації погодила проекти соціально-економічного розвитку районута районного бюджету на 2015 рік

Колегія райдержадміністрації погодила проекти  соціально-економічного розвитку районута районного бюджету на 2015 рік

       26 січня голова районної державної адміністрації Олександр Таран, за участі голови районної ради Василя Онищука,  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, бюджетних установ, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в районі, сільських та селищних голів, провів розширене засідання колегії райдержадміністрації.

         У ході засідання колегіально розглянуто проект Програми економічного і соціального розвитку району на 2015 рік, проект районного бюджету на 2015 рік, стан роботи в райдержадміністрації із зверненнями громадян упродовж 2014 року.

         Представляючи проект Програми економічного і соціального розвитку району на 2015 рік, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Тетяна Гетьман зробила акцент на продовженні політики створення сприятливого інвестиційного клімату та залучення іноземних інвестицій в економіку району.  Район уже має позитивний досвід успішної діяльності на своїй території семи підприємств із залученням іноземних інвестицій, обсяг яких у розрахунку на одну особу становить 200,9 доларів США. Як запевнила Тетяна Дмитрівна, у 2015 році очікується зростання виробництва сільськогосподарської продукції за всіма показниками. Серед пріоритетів – розвиток молочного скотарства та нарощування обсягів виробництва м’яса.

         Заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Рудь, з використанням мультимедійних засобів інформації, представила аудиторії прогноз доходів районного бюджету на 2015 рік. На 2015 рік прогнозний обсяг доходів загального фонду районного бюджету визначено в розмірі 17 млн. 437 тис. грн., що в спів ставних умовах 2015 року на 167,5 тис. грн. більше рівня попереднього року.

         Доповідач  у доступній формі надала інформацію про структуру доходів  районного бюджету у 2015 році, зазначивши зокрема, що доходи загального фонду районного бюджету майже стовідсотково сформовані за рахунок податку на доходи фізичних осіб. Окремо зупинилася на особливостях формування видаткової частини проекту районного бюджету. Сільські голови Рогів – Валерій Івасюк, Чорної Кам’янки – Віталій Бузівський, селищні голови Маньківки – Сергій Скакун, Буків – Оксана Власюк, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Загородна у своїх виступах обговорилипитання видатків загального фонду районного бюджету за економічною структурою.

         За результатами засідання колегією райдержадміністрації прийняті відповідні рішення.