наверх ⇑

Маньківчани відзначили 75-ту річницю визволення району від фашистської окупації

7 березня в приміщенні районного центру культури та дозвілля відбулися урочистості з нагоди річниці визволення Маньківщини від німецько-фашистських загарбників.  75 років тому, в березневі дні 1944 року, землі Маньківського району було звільнено від німецько-фашистської окупації. Традиційно вшанували пам'ять воїнів, які загинули в боях за визволення України та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів покладанням вінків до Обеліску Слави.

Вшанувати героїчний подвиг і жертовність українського народу у Другій світовій війні прийшли керівництво району, селища, представники трудових колективів та громадських організацій.

Урочистості відкрив виступ народного самодіяльний духового оркестру районного центру культури і дозвілля. З вітальним словом перед земляками виступила голова районної організації ветеранів "Районна рада ветеранів"  Валентина Ковган: "Подвиг воїнів-визволителів нашого краю у Другій світовій війні – це приклад мужності і героїзму, яскравий взірець для наслідування представників прийдешніх поколінь, справа честі кожного з нас, щоб вислів «ніхто не забутий, ніщо не забуте» і надалі залишався головним моральним принципом нашого життя". Оплесками зал привітав імена ветеранів, які пройшли війну, відбудовували нашу державу у повоєнні роки і дотепер живуть серед нас. Їх залишилося, на жаль, лише 12. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих та померлих.

Урочистий захід продовжила концертна програма, підготовлена працівниками районного центру культури і дозвілля.