наверх ⇑

Маньківщина долучилася до Всеукраїнської акції “Посади дерево миру”

28 березня лісівники державного підприємства “Уманське лісове господарство”, працівники районної державної адміністрації, районної ради, учнівська молодь на Маньківщині  взяли активну участь у проведенні та популяризації Всеукраїнської акції «Посади дерево миру», яка цьогоріч розпочалася 25 березня за ініціативи міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака.

У висаджуванні хвойної Алеї миру та дубрави із дуба червоного та звичайного обабіч траси Київ-Одеса неподалік села Дзензелівка взяли участь головний лісничий ДП “Уманське лісове господарство” Анатолій Гусак та провідний спеціаліст підприємства Галина Устенко, працівники Маньківського лісництва ДП “Уманське лісове господарство” на чолі з лісничим Олександром Андрущенком, заступник голови районної ради Світлана Лещенко, завідувач сектору організаційної роботи районної ради Віталій Іваніцький, завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту апарату районної державної адміністрації Володимир Михайловин, учні Дзензелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Заступник голови районної ради Світлана Лещенко коротко розповіла про мету та завдання Всеукраїнської екологічної акції «Посади дерево миру», наголосивши на її символічності та важливості, особливо в контексті війни, яка триває на Сході України, забираючи людські життя і призводячи до згубних наслідків для суспільства та природи.

Завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту апарату районної державної адміністрації Володимир Михайловин відзначив, що перед новим, підростаючим поколінням  постає гарний приклад охорони навколишнього середовища і сталого розвитку, екологічної освіти та виховання. Кожному варто лише долучатися до поширення цього позитивного досвіду.

Всього на площі 1,7 га посаджено 4050 саджанців дуба звичайного, 460 – дуба червоного та із 67 ялин сформовано Алею миру.