наверх ⇑

Маньківщина під поминальний церковний дзвін попрощалася ще з одним воїном – учасником АТО

Маньківщина під поминальний церковний дзвін

попрощалася ще з одним воїном – учасником АТО

11 лютого Маньківщина прощалася з героєм-захисником, жителем с. Поташ Олександром Вікторовичем Клочаном, який загинув під час виконання бойового завдання в зоні проведення АТО під Дебальцево, що у Донецькій області.

Події, що відбуваються в нашій країні, не залишили Олександра байдужим, і він за контрактом пішов відстоювати територіальну цілісність та незалежність України.

Його життя обірвалося зовсім рано, на 23-му році. Він був доброю, порядною людиною, цінував і шанував своїх батьків та друзів. Тож, не дивно, що зібралося усе село, щоб провести в останню путь патріота України та підтримати рідних. Попрощатися із захисником України, віддати йому останню шану прийшли представники районної влади – голова райдержадміністрації Ігор Віштак, голова районної ради Василь Онищук, їхні заступники, представники підприємств, установ, організацій, волонтери, підрозділ Маньківськогокозацького полку, активісти громадсько-політичних сил, небайдужі жителі довколишніх населених пунктів.

Тугою плакав церковний дзвін, плакала пам’ять людська за синами, що відходять у вічність, захищаючи цілісність і незалежність Вітчизни.

Вшановуючи у ході траурного мітингу пам’ять воїна-захисника голова райдержадміністрації Ігор Віштак зазначив: “Жахлива війна на сході України забрала життя ще одного славного воїна. Олександр Клочан, усе своє  життя до останнього подиху присвятив служінню Батьківщині. Він виконав свій військовий обов’язок до кінця. За наш спокій, за мир в Україні він заплатив найдорожчу ціну – своє життя, загинувши  в ім’я Вітчизни”.

Траурний супровід та останній салют герою провів підрозділ почесної варти 101-ї бригади окремого батальйону охорони Генерального штабу України.

11 лютого в районі оголошено днем трауру за загиблим земляком Олександром Клочаном.