наверх ⇑

Маньківщина славила воїнів-інтернаціоналістів

15 лютого, у Маньківці відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. З цієї нагоди керівництво району, представники трудових колективів установ, організацій та підприємств району, депутати районної ради, воїни-інтернаціоналісти, представники ЗМІ та громадськість району взяли участь у заходах з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ Афганістану.
Заходи з вшанування розпочалися з молебна за загиблими воїнами-інтернаціоналістами, продовжилися урочистою ходою, покладанням квітів до пам’ятного знаку воїнам-афганцям у парку Слави, урочистим мітингом та хвилиною мовчання за загиблими.

Звернувся до присутніх заступник голови райдержадміністрації Олег Філіпчак. Посадовець подякував присутнім воїнам за вірне служіння Батьківщині і готовність до її захисту, за піклування про родини загиблих і патріотичне виховання молодого покоління. Побажав усім міцного здоров’я, щастя, мирного неба і нових досягнень на благо України.

Привітав своїх побратимів зі святом голова районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Олександр Кравченко. Він зазначив, що українці брали участь у різних війнах і військових конфліктах, де завжди з честю виконували свою місію, проявляли мужність, відвагу, героїзм і ніколи не зраджували військовій присязі.

Уся громада, що зібралася біля пам’ятного знаку, схилила голови перед тими, хто пролив свою кров заради миру.

Учасникам бойових дій на території Республіки Афганістан вручено грамоти та медаль від обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). Авторським віршем про героїзм українських солдат  вшанував пам’ять наших земляків бунчужний Маньківського козацького полку, поет Маньківського краю – Анатолій Слободяник.

Після урочистостей делегація  воїнів-інтернаціоналістів разом з родинами загиблих воїнів відвідали могили бойових побратимів, де було вшановано їх пам’ять покладанням квітів та вінків.