наверх ⇑

Маньківщина відсвяткувала День Державного Прапора України та День незалежності

Щороку 23 серпня, за добу до святкування Дня Незалежності, Україна відзначає День державного прапора. Цього дня українці вшановують один із офіційних символів країни. 21 серпня заходи з нагоди відзначення Дня прапора  пройшли і в Маньківці. Розпочалося дійство з автопробігу. З усіх населених пунктів Маньківщини з гордо піднятими стягами в зазначений час виїхали автомобілі з представниками громадськості сіл. Колона машин проїхала центральною вулицею селища. Їх зустрічали очільники району, селища, керівники структурних підрозділів, представники громадських організацій, молодь. Поклавши квіти до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку, учасники заходу урочистою ходою на чолі з прапороносцями та розгорнутим національним стягом вирушили до святкової площі, де й відбулася церемонія підняття Державного Прапора України. Честь підняти національний стяг під звучання Гімну України у виконанні народного аматорського духового оркестру Маньківського РЦКД було надано Михайлу Бондару – учаснику АТО та ровеснику української незалежності.

З вітальними промовами до громадськості звернулися голова райдержадміністрації Анатолій Риженко та голова районної ради Світлана Лещенко. Анатолій Володимирович подякував усім трудівникам, які гідним чином працюють на громаду Маньківщини та передав вітання усім громадам, побажав благополуччя, добробуту, всіляких гараздів та Господнього благословення.  Потому відбулося нагородження пам'ятними годинниками з символікою Маньківського краю «Захиснику Українивід жителів Маньківщини» учасників АТО Сергія Кузьменка, Олександра Дядю, Ігоря Волощука,Олександра Свистуна та Руслана Заболотнього.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих земляків, захисників України.

Святкування продовжила концертна програма, яку підготували працівники Маньківського РЦКД.

24 серпня у селищі Маньківка відбулося святкування Дня незалежності України.  Розпочалася програма із виступу народного аматорського хору ветеранів війни і праці «Джерело», потім радував присутніх концерт народного аматорського духового оркестру Маньківського РЦКД. З вітальним словом до маньківчан звернувся заступник селищного голови Олег Мельник.

Молодіжною концертною програмою працівники РЦКД подарували чудовий настрій усім гостям свята, а дискотека для молоді завершила святкування.