наверх ⇑

Маньківщина відзначила День пам`яті та примирення та День Перемоги

8 та 9 травня на Маньківщині пройшли заходи з нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги.
8 травня у Маньківці в районному центрі культури та дозвілля відбувся патріотичний молодіжний концерт до Дня пам’яті та примирення, перед початком якого всі охочі мали можливість послухати музичні композиції у виконання духового оркестру.
З привітальним словом до ветеранів і жителів селища  звернувся селищний голова Маньківки Володимир Вівтенко: "У боротьбі з нацизмом українці стали до зброї в лавах Радянської Армії, в загонах Української Повстанської Армії, у збройних силах країн Антигітлерівської коаліції.
Ми завжди пам’ятаємо про безсмертний подвиг, про самопожертву та відвагу ветеранів, які день за днем наближали звільнення світу від фашистської навали, і низько вклоняємося їм за Перемогу! Це – день скорботи і печалі за полеглими воїнами. Це – день честі і слави наших дідів і прадідів, які зі зброєю в руках боролися проти ворога."

Присутні на урочистостях вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх воїнів-захисників Батьківщини, які віддали свої життя заради миру та злагоди на Українській землі.

9 травня відбулись урочистості з нагоди 73-ї річниці Дня перемоги у Другій світовій війні. Перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Юзвенко, заступник гоови райдержадміністрації Олег Філіпчак, голова районної ради Світлана Лещенко, селищний голова Володимир Вівтенко взяли участь в урочистій ході та покладанні квітів до обеліску Слави. Представники депутатського корпусу, ветерани, учасники АТО,  представники громадських організацій, представники трудових колективів, молодь та мешканці селища  віддали данину глибокої поваги героїзму і самовідданості захисників Вітчизни, поклонившись Братській могилі.

Урочисті заходи продовжились мітингом. До  присутніх  з промовами звернулися заступник голови райдержадміністрації Олег Філіпчак, голова районної ради Світлана Лещенко та голова районної ради ветеранів Валентина Ковган.
"Подвиг наших предків - взірець незламності духу, сили волі та того, як сильно потрібно любити свою Україну, аби подолати ворога та вибороти перемогу. Ми господарі на своїй землі, правда за нами – тож ми знову переможемо в ім’я майбутнього рідної Батьківщини." - зазначив у своєму виступі заступник голови райдержадміністрації Олег Філіпчак.