наверх ⇑

Маньківщина вшанувала пам`ять жертв війни

Україна схиляє голову у скорботі і вшановує пам'ять жертв війни, яка забрала життя мільйонів людей і відізвалася болем у кожній сім’ї.

22 червня  у селищі Маньківка з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, відбулась скорботна хода та покладання квітів до обеліску Слави. 

Вклонитися праху загиблих у роки війни прийшли представники влади району, керівники та працівники управлінь і відділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій, громадських об'єднань, ветерани.

Саме в цей день 22 червня 1941 року Німеччина без оголошення війни підступно напала на наші землі. Ця війна стала трагедією для мільйонів Українців та їх сімей. ЇЇ жертвами стали не лише ті загинув на полі бою, а і ті хто не становив ніякої загрози – це діти, жінки, люди похилого віку, хворі.

Всі присутні вшанували пам'ять жертв війни хвилиною мовчання. Перед учасниками зібрання виступила  голова районної ради ветеранів Валентина Ковган. Тяжкі випробування, біль і горе випали на долю минулих поколінь. Але нечуваний героїзм та єднання народу, який піднявся на бій і переміг у жорстоких боях, навіки залишиться у наших вдячних серцях.