наверх ⇑

Маньківщина вшанувала селянський рід, важку хліборобську працю

   Маньківщина вшанувала селянський рід, важку хліборобську працю   

Минулої суботи у Маньківському районі вшановували працівників сільського господарства – представників найпочеснішої професії, тих, хто невтомно трудиться на полях зарадитого, щоб на нашому столі завжди був хліб. Урочистості з нагоди свята відбулися на площі перед центральним універмагом у форматі святкової ярмарки.

Уже з ранку поруч із святково оформленою літньою сценою велелюдний майдан у центрі Маньківки милували звуки духового оркестру. Представники сільських громад: чоловіки – у барвистих жупанах, жінки – у святкових плахтах весело та завзято розпочали ярмарок. Свою продукцію реалізовували сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства, особисті підсобні господарства району. Мешканці краю мали можливість придбати м’ясну та рибну продукцію, овочі, борошно-круп’яні вироби за цінами виробника. До організації ярмарку долучилися сільські ради Маньківщини та художні аматорські колективи району.

У святкуванні взяли участь: голова районної державної адміністрації Олександр Таран, його заступник Іван Бевз, заступник голови районної ради Юлія Панчук Золотухіна, представники сільськогосподарських підприємств, структурних підрозділів райдержадміністрації, громадськості та засобів масової інформації району.

Пересічні покупці мали змогу поспілкуватись з очільником району висловити свою думку щодо якості продукції, цін реалізації та поділитись своїмипобажаннями та своїм баченням щодо організації подібних заходів.

У своєму вітальному слові Олександр Таран коротко охарактеризував здобутки агропромислової галузі та відзначив найбільш прогресивні сільськогосподарські підприємста, фермерські господарства району, подякував за їхній вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Маньківщини.

Теплі слова привітань, глибокої шани і вдячності за їхню невтомну працю слали працівникам сільського господарства заступник голови районної ради Юлія Панчук-Золотухіна та голова районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу Валентина Солов’єнко.

За словами Юлії Панчук-Золотухіної, невтомні трудівники полів і ферм завжди були і залишаються взірцем працелюбства, хліборобської мудрості і терпіння, чесно і гідно несуть на своїх плечах основний тягар економічних труднощів.

Від волонтерів Маньківщинидо сільськогосподарських товаровиробників із словами вдячності за вагомий внесок у справу матеріально-технічного забезпечення бійців у зоні проведення антитерористичної операції звернулися Галина Новожилова та Тетяна Костецька.

Піснями, танцями, музичними композиціями вітали працівників сільського господарства району колективи та солісти районного центру культури та дозвілля, а також учасники художньої самодіяльності сільських, селищних рад.

Святкового настрою додали пісенні та інструментальні композиції від народного аматорського хорового колективу «Родина» Дзензелівського СБК, народного аматорського вокального чоловічого ансамблю «Козацька рада», народного аматорського фольклорно-етнографічного ансамблю «Іванчанка», аматорського духового оркестру Вікторівського СБК, танцювального колективу та солістів районного центру культури та дозвілля Олени Піляєвої, Ганни Воронкової, Марії Шилової, аматорів сільських будинків культури Наталії і Валерія Юрчиків, Юрія Москаленка.

Також відбулося розігрування святкової безпрограшної лотереї, у якому взяли участь усі, хто під час ярмарку зробив доброчинний внесок до збору коштів для матеріально-технічного забезпечення бійців у зоні проведення антитерористичної операції. З цього приводу приємно відзначити, що значна кількість виграшів з волі щасливців осіла поруч із скринькою гуманітарного збору коштів. А це – олія фабричного виробництва, розфасовані макаронні вироби, мед, свіжа капуста, яблука тощо.