наверх ⇑

Активна молодь за здоровий спосіб життя – 2016

26 червня 2016р. відбувся велопроїзд «Молодь за здоровий спосіб життя – 2016», організаторами якого були Маньківський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і головний спеціаліст у справах сім'ї,  молоді та спорту Маньківської РДА. Метою акції стало привернення уваги маньківчан та жителів району до проблем екології, здорового способу життя та популяризації екологічно – чистого виду транспорту – велосипеда. Учасники проїхали маршрутом Маньківка – Буки – Маньківка, подолавши на волосипедах відстань близько 50км. Не зважаючи на літню спеку, усі велосипедисти успішно подолали маршрут та отримали безліч позитивних емоцій.

Приємною несподіванкою стала зупинка с. Іваньки, де велосипедистів зустрічали з піснями,  короваєм, холодною водою та теплим ставленням.

Крачківська сільська рада також долучилася до організації зупинки в своєму селі.

Прибуття в смт Буки та відпочинок на каньйоні стали найяскравішим враженням усього велопробігу. 

Подібний молодіжний захід у районі було проведено вперше. У подальшому  планується продовжити практику проведення різноманітних заходів, спрямованих на активізацію співпраці з молоддю, поширення принципів здорового способу життя, активної громадянської позиції та популяризацію заняття спортом. 

А вже ввечері 26 червня в центрі селища  Маньківка відбулися урочисті заходи до Дня Конституції України та святковий концерт до Дня молоді, в якому взяли участь не лише місцеві виконавці та колективи, а й гості з Київської області, запрошені  за підтримки громадської організації "Об'єднання аграріїв".  Завершувала концерт Черкаська група "L.A." в стилі рок. Хлопці виконували пісні власного авторства під живу музику. Об 11 годині вечора розпочалася святкова дискотека.