наверх ⇑

Обговорено стан забезпечення прав і свобод вимушено переміщених осіб

Моніторингово-мобільна група проаналізувала

ситуацію у районі щодо забезпечення прав і свобод

вимушено переміщених осіб

28 листопада заступник голови районної державної адміністрації Іван Бевз, за участі заступника голови районної ради Юлії Панчук-Золотухіної, провів чергове засідання робочої моніторингово-мобільної групи.

У ході засідання розглянуто питання забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб та щодо продовження роботи у справі забезпечення цієї категорії громадян твердим паливом.

Головний спеціаліст сектору правового забезпечення апарату райдержадміністрації Світлана Тітус інформувала присутніх про роботу з обліку сімей, які переїхали у Маньківський район з тимчасово окупованої території автономної республіки Крим, районів проведення антитерористичної операції та про стан справ щодо благодійного виділення твердого палива для потреб вимушено переміщених осіб, які перебувають на території району.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Загородна доповіла про роботу управління із внутрішньо переміщеними особами, пояснила процедуру отримання цими людьми пенсій та одноразової допомоги за місцем фактичного проживання. Також промовець звернула увагу присутніх на повноваження центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з питань забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб.

За результатами засідання виконавчим комітетам сільських та селищних  рад рекомендовано продовжити реєстрування вимушених переселенців, здійснювати постійний моніторинг зміни ними фактичного місця проживання та термін тимчасового перебування на території населеного пункту. Окрім того обумовлено процедуру завезення твердого палива у вигляді дров для потреб вимушено переміщених осіб.