наверх ⇑

На колегії райдержадміністрації підсумували роботу за 9 місяців 2014 року

       На колегії райдержадміністрації підсумували роботу протягом 9 місяців 2014 року

20 листопада заступник голови районної державної адміністрації Іван Бевз, за участі заступника голови районної ради Юлії Панчук-Золотухіної,  окремих керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, начальників територіальних органів центральних органів виконавчої влади, сільських голів, провів засідання колегії районної державної адміністрації.

Порядок денний засідання включав чотири питання. Про підсумки економічного і соціального розвитку району за дев’ять місяців 2014 року інформувала начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Тетяна Гетьман.

З інформацією про підсумки виконання бюджету району за дев’ять місяців 2014 року та завдання щодо його виконання за 2014 рік виступила начальник управління фінансів районної державної адміністрації Світлана Самойленко.

Про підсумки роботи в галузі рослинництва членам колегії та запрошеним доповів начальник управліня агропромислового розвитку районної державної адміністрації Микола Бодаш.

Щодо дотримання вимог законодавства під час проведення конкурсів з перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району інформувала начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Тетяна Гетьман.

У ході обговорення другого питання заслухано інформацію Багвянського сільського голови Раїси Стародубцевої. Вона, зокрема, озвучила ті проблеми, над вирішенням яких нині працює виконком сільської ради та окреслила плани стосовно виконання бюджету за 2014 року.

Також перед присутніми виступили директор районного центру зайнятості Галина Гаврилюк та начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Людмила Загородна. Вони розповіли про роботу у справі задоволення кадрових потреб роботодавців, прискорення працевлаштування безробітних та осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. А також про роботу, спрямовану на підвищення рівня життя населення, зменшення масштабів бідності та усунення їх найгостріших проявів, зменшення рівня заборгованості з виплати заробітної плати, підвищення її рівня та підтримки соціально-уразливих верств населення.

За підсумком розглянутих питань, з урахуванням зауважень та пропозицій, членами колегії прийняті відповідні рішення.