наверх ⇑

День молоді відзначили в козацько-патріотичному дусі

На Маньківщині День молоді відзначили в козацько-патріотичному дусі

Гучно, спортивно та творчо. Саме так у Маньківці відсвяткували  день  молоді. На центральному стадіоні селища на жителів та гостей чекала цікава програма: турнір з футболу, різноманітні змагання, шаховий турнір для дорослих, виставка зброї, прогулянка верхи на коні, виступ рок-гуртута частування справжнісінькою козацькою кашею. Під час свяіткувнь не забули і про подіїї на сході. У спеціальну скриньку кожен охочий міг кинути гроші на допомогу українскимвійськовикам.

День молоді – це веселощі, енергія та яскраві  враження. У Маньківці цього було достатньо. Розпочаласьпрограмаз привітання жителів та гостей селища зі святом. Завідувач сектору молоді і спортурайдержадміністрації Олег Філіпчак побажав молодому поколінню залишатися завжди молодими душею, не розгубити на життєвих перехрестях свій юнацький запал, бути соціально активними, вірними своїм переконанням та втілити в життя всі свої прагнення.

Продовжили  святкування спортивно-масовимизмаганнями серед дітей та молоді. За ініціативи членів громадської організації «Маньківський січовий курінь» та представників районного громадського формування «Маньківська самооборона» для підлітків були проведені цікаві випробування на  спритність та кмітливість – конкурс «Козацька шапка», бої булавами, перетягування канату. Міряння силами завершилось веселим катанням на возі та смакуванням щойно звареною козацькою кашею, вабливі пахощі від якої пробуджували апетит у всіх.

На футбольному полі тим часом тривав футбольний турнір, в якому взяли участь команди Молодецького, Іваньок, Дзензелівки та Маньківки.

Згідно жеребу у півфіналах зустрілись команди Молодецького і Дзензелівки,та одвічні непримиренні суперники на майданчику і друзі в житті – маньківчани з іваньчанами. Якщо дзензелівська молодь легко впоралась з юною командою з Молодецького 5:1, то в іншому поєдинку лише на останніх хвилинах матчу іваньчани вирвали перемогу у суперника з рахунком 3:1.

В малому фіналі Маньківка обіграла Молодецьке 3:0 і завоювала бронзові нагороди.

У матчі за перше місце дзензелівчани ледь не створили сенсацію, адже, поступаючись з рахунком 0:3 за п’ять хвилин до завершення матчу, змогли вирівняти становище. Але в серії післяматчевих пенальті досвід іваньківського голкіпера, ветерана маньківського футболу Володимира Патики, допоміг свої команді здобути перемогу з остаточним рахунком 7:6, а відтак, взяти реванш у дзензелівчан за поразку на домашньому турнірі.

Завдяки фінансовій допомозі кредитної спілки «Кредит Союз», яка в цей день забезпечила призами та подарунками учасників спортивно-масових заходів, всі команди футбольного турніру отримали Кубки та цінні подарунки.

Також учасники дійства мали можливість перевірити свою влучність, намагаючись вцілити дротиками у сектори з найбільшою кількістю очок на мішені. Гамірливо та захоплено, підбадьорені старшими товаришами, робили свої перші спроби метання і найменші учасники випробувань. На відміну від галасного та емоційного вболівання на футбольному полі та під час «Козацьких забав» тихо та врівноважено у прохолодному затінку тривали шахові протистояння.

На свято прийшло чимало людей різного віку. Увага багатьох  була прикута до сцени,  з якої  дарували хороший настрій та співали драйвові  пісніюнаки з Іваньківського гурту «L.A.». Своїм  виступому  нелегкий для  країни час хлопці прагнулипідняти патріотичний духлюдямта додати віри у краще.