наверх ⇑

На Маньківщині привітали працівників культури та аматорів народного мистецтва

Без традиції — нема культури, а без культури — нема нації.

Культура незримою силою формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Багата талантами наша земля - українці володіють вагомим творчим потенціалом, який втілюють у життя працівники культури та аматори народного мистецтва. Їхня самовіданна творча праця вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією.

10 листопада в залі дитячої школи мистецтв  відбулися урочисті заходи з концертною програмою з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів  народного мистецтва. Привітати з професійним святом працівників культури прийшли голова райдержадміністрації Ігор  Віштак, голова районної ради Володимир Вовк та  начальник відділу культури Людмила Фітенко.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Ігор Віштак: - «Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє». У вітальному слові голова райдержадміністрації подякував всім працівникам відділу культури райдержадміністрації, районного центру культури та дозвілля, дитячої школи мистецтв, будинків культури та музеїв, бібліотек, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки та побажав теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

Грамотами райдержадміністрації та районної ради  за вагомий внесок у розвиток мистецької освіти, аматорського мистецтва, збереження та примноження здобутків української національної культури, активну участь у культурно-мистецькому житті району та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва було нагороджено кращих працівників. Учасники заходу мали змогу насолодитися насиченою концертною програмою від Уманського музичного училища ім. П.Д. Демуцького.

Миттєвості святкування