наверх ⇑

На Маньківщині привітали працівників медичної галузі

Серед великої кількості професій, які покликані служити людям, мабуть, однією з найважливіших була, є і залишається професія медика. Люди, які вирішили пов’язати своє життя з нелегкою і відповідальною працею, щодня, щохвилини, і вдень, і вночі стоять на стражі здоров`я тих, хто потребує допомоги. Вони лікують хвороби, рятують життя, зцілюють душі і серця, віддаючи себе до останку цій важкій, але такій благородній справі.
Щорічно у третю неділю червня відзначають своє професійне свято медичні працівники. Його святкують не тільки лікарі і медсестри, але й всі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь.

Напередодні свята 15 червня в районному центрі культури і дозвілля відбулися урочисті заходи до Дня медичного працівника, під час яких було відзначено подяками райдежадміністрації, грамотами районної та селищної ради, а також квітами кращих медичних працівників Маньківського району.

З нагоди професійного свята привітали присутніх перший заступник голови районної державної адміністрації Оксана Юзвенко, голова районної ради Світлана Лещенко, заступник  Маньківського селищного голови Олег Мельник. Гості заходу висловили вдячність усім працівниками галузі охорони здоров’я за їх чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров'я мешканцям нашого району.

«Професія лікаря — це, певно, набагато більше, ніж просто професія. Це дійсно покликання, дар Божий, без якого неможливо рятувати життя. Отже, і свято це стосується не лише медичних працівників, але й кожної людини, оскільки здоров’я й життя нерозривні. Своєю щоденною невтомною працею ви готові прийти на допомогу в найскрутніший час. Щодня стикаючись з людським болем, відчаєм, дуже важко не розтратити душевне тепло, доброту, зберегти оптимізм. Але вам це вдається», -  зауважила Оксана Юзвенко.

Також до колег з привітаннями та найкращими побажаннями звернулися головний лікар Маньківської центральної районної лікарні Юрій Кулик, директор Маньківського центру первинної медико-санітарної допомоги Володимир Рев'якін, голова первинної профспілкової організації Маньківської ЦРЛ Оксана Дишлюк.
Усім присутнім працівникам медичної галузі було подаровано музичні привітання у виконанні учасників художньої самодіяльності районного центру культури та дозвілля.