наверх ⇑

На Маньківщині привітали ветеранів та людей поважного віку

У Маньківському районі  проведено низку заходів з нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку. Зокрема, 1 жовтня  2015 року в читальному залі районної бібліотеки пройшла зустріч керівництва району  з членами клубу «Журавка», почесними громадянами Маньківщини, ветеранами праці підприємств та установ району.

Зі словами привітання до ветеранів праці звернулися голова районної ради Василь Онищук, заступник голови Маньківської районної державної адміністрації Олег Філіпчак, голова ради ветеранів Валентина Ковган, начальник управління соціального захисту населення Людмила Загородна та голова товариства Червоного Хреста у Маньківському районі Тетяна Корж.

Олег Григорович  у вітальному слові від імені голови райдержадміністрації зазначив: «Ми мало замислюємося над тим, хто ж такі "дюди похилого віку", чим маємо завдячувати їм. А це люди, найбільше багатство яких - досвід, знання, уміння, мудрість. Нинішні «літні люди» є останніми носіями класичної культури межі ХІХ-ХХ століть, того часу, в якому понад усе були честь, вихованість, толерантність - ті духовні якості, завдяки яким вони гідно пройшли крізь всі жахи тоталітаризму, голодоморів, репресій та війн». Також Олегу Філіпчаку дісталася почесна місія – нагородження відзнакою Президента України – медаллю “70 років визволення України від фашистських загарбників” 94-річного ветерана Великої  Вітчизняної війни Степана Григоровича Єроменка.

Для присутніх на зустрічі організовано солодкий стіл, а також учасниками художньої самодіяльності і працівниками РЦКД підготовлено концертну програму.

Також, з нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветеранівв Буцькому стаціонарному відділенні для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян було організовано привітання від школярів та святковий обід.

У відділенні соціально-побутової адаптації територіального центру в селі Іваньки та філії в селі Дзензелівка зусиллями самих клієнтів відділення були підготовлені концертні програми. А у філії в селі Поташ для отримувачів послуг терцентру було організовано святковий обід.