наверх ⇑

На Маньківщині пройшла акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»

26 березня, на запрошення лісничого Маньківського лісництва ДП «Уманське лісове господарство» Олександра Андрущенка, голова райдержадміністрації Василь Клименко долучився до акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», присвяченій пам’яті  загиблого воїна АТО Олександра Клочана.

Дана акція проходила за участю батька загиблого героя – працівника даного підприємства Віктора Клочана, а також воїнів АТО, працівників Потаської сільської ради, учнівської молоді та працівників  Маньківського лісництва  ДП «Уманське лісове господарство».

Нагадуємо, 07 лютого 4 роки тому жахлива війна на сході України забрала життя молодого воїна, відданого патріота, 22-річного Олександра Клочана, який  з честю виконав свій військовий обов’язок. Своє  життя до останнього подиху він присвятив служінню Батьківщині. За наш спокій, за мир в Україні він заплатив найдорожчу ціну – своє життя.

Мета даної акції – насадження дерев з метою лісовідновлення на площах зрубів в урочищі «Великий ліс» і закарбувати у могутті і величі дубового лісу пам’ять  про хороброго воїна і відважного захисника України.

Перед початком роботи лісничий  підприємства Олександр Андрущенко надав роз’яснення щодо технології висаджування саджанців. Присутні активно взялися до праці і за кілька годин подужали увесь обсяг робіт. Цього дня на зрубі площею 2,5 га було висаджено 3000 тис. штук саджанців дуба звичайного.

На цій площі встановлено табличку з написом, що ця ділянка лісу посаджена весною 2019 року в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», в честь пам’яті загиблого воїна АТО Клочана Олександра Вікторовича.

Підбиваючи підсумки здійсненої роботи, голова райдержадміністрації   Василь Клименко зазначив, що Олександр був славним героєм своєї Вітчизни, служив чесно й самовіддано і, в ім’я миру та спокою на нашій землі, віддав своє молоде життя… Василь Петрович висловив батькам героя слова співчуття та вдячності за виховання справжнього патріота України. Також, очільник району запевнив батька загиблого воїна, що Маньківщина  вічно пам’ятатиме своїх героїв-земляків, яких втратила у боротьбі з російським агресором, та зазначив, що районна влада завжди сприятиме позитивному вирішенню проблемних питань сім’ї Клочан по мірі їх надходження.

Також Василь Клименко подякував організаторам та усім присутнім за активну участь у природоохоронній роботі щодо збереження і поповнення лісового фонду та з приємністю зауважив, що йому відрадно бачити, що у громадськості та у молодого покоління велике бажання до благородної справи – створення зелених насаджень нашого краю в пам’ять загиблого воїна.