наверх ⇑

На Маньківщині урочисто поклали квіти до Вічного вогню

На Маньківщині урочисто поклали квіти з нагоди 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.
 

28 жовтня у Маньківці відбулося урочисте покладання квітів до Вічного вогню з нагоди 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

У пам’ятній церемонії взяли участь голова Маньківської райдержадміністрації Олександр Таран, заступник голови райдержадміністрації Іван Бевз, заступник голови районної ради Юлія Панчук-Золотухіна та заступник Маньківського селищного голови Валерій Загородний.

Церемонія покладання розпочалася повільною ходою до обеліска Слави у мінорному музичному супроводі.

Разом з керівниками району квіти поклали представники підприємств, установ і організацій району, а також активісти громадських організацій.

«Для нас це серйозна дата. Сьогодні ми віддаємо велику славу і честь тим, хто поклав своє життя за визволення нашої держави від фашистської навали. Вони стояли на смерть за нас, за майбутні покоління. Ми повинні вчитися на їх подвигах. Адже немає більшої цінності, ніж радість мирного життя на вільній землі. Наші земляки, які зараз перебувають в зоні АТО, показують свою щиру любов до України, і своїм життям доводять, що вони гідні своїх предків», - зазначив голова райдержадміністрації. Наприкінці виступу Олександр Олексійович усім присутнім побажав миру, затишку в оселях, міцного здоров’я та віри у краще майбутнє нашої держави.

Пам’ять тих, хто поліг у боях з фашистами та пам’ять сучасних героїв, що загинули захищаючи територіальну цілісність нашої держави на сході країни вшанували хвилиною мовчання.