наверх ⇑

На Маньківщині відбулася урочиста церемонія підняття прапора

23 серпня на площі біля Маньківської державної адміністрації відбулася урочиста церемонія підняття Державного прапора України. В заході взяли участь голова державної адміністрації Ігор Віштак, голова районної ради Володимир Вовк, представники районних служб, установ та організацій, сільські та селищні голови, громадські активісти та учасники АТО.

За 25 років у незалежній Україні виросло  нове  покоління громадян, ще молоде, але вже  загартоване новими викликами сьогодення. Ровесники незалежності  успішні й  амбітні,   відкриті до нових ідей та змін, готові жити  і  працювати  задля процвітання своєї держави, писати її історію з чистої сторінки. Право урочистого підняття Державного Прапора України було надано ровесникам незалежності України учаснику АТО Михайлу Бондарю та адміністратору відділу з питань надання адміністративних послуг Луїзі Хадаєвій.

У своїй промові голова райдержадміністрації Ігор Віштак наголосив: " Цей день є одним з найбільш знакових свят в історії України. Ставлячись з повагою до державних символів України, ми віддаємо дань пам'яті героїчного минулого країни, шануємо непорушний зв'язок часів і спадкоємність поколінь, дбайливо зберігаємо культурні традиції українського народу." Очільник району побажав кожній сім’ї здоров’я, миру, впевненості в завтрашньому дні та нових успіхів на благо України та нашого району.

Голова районної ради Володимир Вовк побажав, щоб синьо-жовтий стяг і надалі вселяв в серце кожного українця гордість та спонукав на нові подвиги заради своєї Батьківщини.

Урочисту церемонію продовжили патріотичні пісні у виконанні учасників художньої самодіяльності.