наверх ⇑

На Маньківщині відбулися урочистості до Дня волонтера

Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

5 грудня 2016 року в  залі районного центру культури та дозвілля відбувся  тематичний захід присвячений   Міжнародному дню волонтерів.
В заході взяли участь керівництво району та селища, члени громадської організації "Волонтери Маньківщини", представники громадськості,  установ та організацій, а також місцеві засоби масової інформації. 
З вітальним словом до присутніх звернулися  голова районної ради Володимир Вовк та заступник голови райдержадміністрації  Олег Філіпчак.
У своєму виступі Олег Григорович  наголосив, що в умовах, коли на нашу землю прийшла війна, волонтери долають відстані і бюрократичні перепони, діють згуртовано і професійно. Вони не лише збирають кошти, купують амуніцію і все необхідне, а ще, не зважаючи інколи на смертельну небезпеку, доставляють все необхідне нашим військовослужбовцям на передову. Волонтери Маньківщини - справжні патріоти рідної землі. Їх подвигу вклоняються сотні земляків, їх підтримують, їх приклад наслідують. Нині доброчинність об’єднує людей в усіх сферах життя і, безперечно, цей день є святом кожного, хто долучився до спільної справи.

Олег Філіпчак від імені голови райдержадміністрації висловив щиру вдячність усім волонтерам за невичерпну жагу приносити користь суспільству, за чуйність і незламну віру у свій народ. "Ви є взірцем для майбутніх поколінь! Бажаю вам успіхів у всіх ваших починаннях, життєвих сил, будьте щасливі і наповнюйте щастям і добром життя інших людей!" - зазначив Олег Григорович.

За активну життєву та громадянську позицію, значний особистий внесок у розвиток волонтерського руху в напрямку зміцнення обороноздатності країни, а також з нагоди  свята  вірних добровільній справі громадян відзначено подяками районної державної адміністрації та районної ради.

Від імені військовослужбовців волонтерів зі святом привітав заступник військового комісара капітан Максим Іщенко.

Також з вітальним словом до своїх колег звернулася голова громадської організації Галина Новожилова. Вона подякувала всім, хто долучився до надважливої спільної справи - збору, пакування та перевезення допомоги нашим бійцям на фронт.
Прекрасні художні номери подарували присутнім  аматори культури району та вихованці районної школи мистецтв, які підготували благодійний концерт. Зібрані кошти передали волонтерській організації для допомоги бійцям.