наверх ⇑

На Маньківщині відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України

В моїй Україні немає кордонів!
І море, і сонце, Дніпро, терикони,
Карпати зимою в засніжених шапках,-
Моя Україна! Люблю її! Крапка!

23 серпня у смт Маньківка відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України.
Святкування розпочалося урочистою ходою за участі представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, військовослужбовців та учасників АТО, громадських організацій, трудових колективів організацій, установ, та підприємств району. Святкова колона у супроводі духового оркестру пройшла центром селища до площі біля районної ради, де і відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. Право підняти національний стяг надали учаснику АТО Станіславу Кривошиї та його сину Віктору.

 

Знамення сяє сонцем золотим,

Небесною виблискує блакиттю...

З ним добували все, що є святим;

І нас із ним нікому не скорити!


Привітали краян із державним святом голова районної ради Світлана Лещенко та помічник народного депутата Валентина Ничипоренка Валентин Балабак. Потому відбулося вручення учасникам АТО наручних годинників "Захиснику України від жителів Маньківщини".
Програма святкування продовжилась у парковій зоні Маньківки, де громадськість району та гості мали можливість переглянути виставки представлені сільськими громадами та майстрами народної творчості. Також тут можна було подивитися майстер-класи від народних умільців: плетіння з бісеру, фарбування писанок, виготовлення прикрас ручної роботи тощо.

Продовжилося відзначення Дня незалежності України в районному центрі культури і дозвілля урочистою частиною святкових заходів. Вітальними віршованими рядками звернулись до присутніх перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Юзвенко, голова районної ради Світлана Лещенко, заступник голови райдержадміністрації Олег Філіпчак та голова Маньківки Володимир Вівтенко.
Хвилюючою і щемливою для всіх пристуніх у залі під звук стукоту серця була хвилина мовчання на спомин всіх, хто віддав життя за Україну...
Після офіційних привітань розпочався святковий концерт, підготовлений учасниками художньої самодіяльності району. У вечірній програмі святкування був молодіжний концерт та дискотека.

23-24 серпня 2017 року тематичні заходи до Дня незалежності України та Дня Державного Прапора України відбулися в усіх територіальних громадах району.

Миттєвості святкування: