наверх ⇑

На Маньківщині відбувається діалог влади з громадянським суспільством

На Маньківщині відбувається діалог влади з громадянським суспільством   

Днями голова районної державної адміністрації Ігор Віштак та голова районної ради Василь Онищук, за участю керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністраціїзустрілися з представниками громадських організацій Маньківщини з метою почути думку громадськості щодо  найбільш актуальних питань життя району і вироблення механізму спільного їх вирішення.

Учасники зустрічі обговорили шляхи розвитку благодійної, волонтерської діяльності та інші форми громадської активності. Важливими темами розмови стали також питання роботи закладів охорони здоров’я, культури, створення сільських груп територіальної оборони, забезпечення учасників АТО місцевою пресою.

Вносили свої пропозиції та піднімали проблемні питання активіст волонтерського руху в районі Галина Новожилова, голова районної громадської організації “Самооборона Київської області” Анатолій Заремба, підприємець Ольга Ремінна та інші. Голова райдержадміністрації Ігор Віштак та голова районної ради Василь Онищук розповіли про позитивні набутки та проблемні для району питання,  відповіли на запитання.

У ході зустрічі, проведеної у форматі консультацій з громадськістю, було акцентовано увагу на тому, що громадським організаціям спільно з районною державною адміністрацією, органами місцевого самоврядування району потрібно вживати дієвіших заходів щодо консолідації суспільства, налагодження більш тісної співпраці між представниками влади та громадськості.

З цього приводу начальник відділу інформаційної політики та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Володимир Михайловин повідомив, що на території району зареєстровано 27 громадських організацій, 1 благодійний фонд і 7профспілкових організацій. Та не всі вони проявляють свою активну громадську позицію, про що свідчить склад громадської ради при райдержадміністрації. Адже до неї увійшли представники лише 14% із зареєстрованих громадських формувань.