наверх ⇑

На Маньківщині відвідали ветеранів Другої світової війни

Напередодні Дня пам’яті та примирення Дня перемоги над нацизмом у другій світовій війні та  75-ї річниці вигнання нацистів з України, 07, 08 та 09 травня 2019 року,  голова райдержадміністрації Василь Клименко, голова районної ради Світлана Лещенко, перший заступник голови райдержадміністрації  Оксана Юзвенко та голова районної організації «Районна рада ветеранів»  Валентина Ковган відвідали учасників бойових дій, ветеранів Великої Вітчизняної війни за місцем їх проживання.

Зі слів керівників району саме ветерани заслуговують на особливу увагу та підтримку, адже їх з кожним днем, на жаль, залишається все менше і менше. Важливе значення має не стільки матеріальна підтримка, скільки людська доброта та повага. На превеликий жаль, вже дуже багато фронтовиків відійшли у вічність.

Учасники делегації поспілкувалися зі свідками тих подій, особисто висловили вдячність за те, що вибороли для нас свободу, що повернули віру у майбутнє, дали можливість жити і розвиватися нащадкам. Також посадовці дарували продуктові набори і бажали ще багато щедрих літ прожити у здоров’ї, благополуччі, увазі близьких та рідних.   Ветерани з радістю приймали вітання, втирали непрохані сльози від спогадів про далекі фронтові роки та побратимів, дякували за увагу і щиро бажали Україні миру, адже знають, якою дорогою ціною доводиться його здобувати.