наверх ⇑

На Маньківщині відзначено найкращих батьків-вихователів та опікунів

В рамках обласного  щорічного огляду-конкурсу стану утримання, навчання, виховання, оздоровлення  та працевлаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані в сім’ї опікунів, піклувальників, дитячі будинки сімейного типу службою у справах дітей Маньківської райдержадміністрації проведено черговий районний етап даного заходу.  Метою проведення конкурсу -  є забезпечення опікунами, піклувальниками, батьками-вихователями найвищих інтересів  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, забезпечення їх законних прав.

На території нашого району проживає 4838 дітей. 58 – дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в 26 сім’ях опікунів, піклувальників та 2-х дитячих будинках сімейного типу, які функціонують на теритолрії району.

За підсумками 2016 року крищими опікунами в районі визнано   Бабчука Олександра Івановича (с.Подібна), Вовка Миколу Павловича (с.Поташ), Вишнівську Галину Володимирівну (с.Харківка), серед батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу переможцями стали - Залізні Анатолій Олександрович  та   Людмила Петрівна.

За небайдужість до долі дітей,  належний догляд,  за створення умов для розвитку їх виховання переможці отримали подяки голови Маньківської районної державної адміністраії. Також з нагоди 1 червня – Міжнародного дня захисту прав дітей, службою у справах дітей дітям було вручено солодощі.