наверх ⇑

На Маньківщині відзначили День фізичної культури і спорту

На Маньківщині відзначили День фізичної культури і спорту

Днями на районному стадіоні в Маньківці з нагоди Дня фізичної культури і спорту відбулись спортивні змагання з волейболу, шахів і шашок, дартсу та ударів по воротах, в яких взяли участь не лише вчителі фізичної культури, а й ветерани спортивного руху Маньківщини та всі бажаючі.

Завідувач сектором у справах молоді та спорту райдержадміністрації Олег Філіпчак привітав учасників дійства з Днем фізичної культури та спорту, побажав всім присутнім міцного здоров’я, мирного неба, натхнення, фінансового достатку, і в подальшому спрямовувати свої сили для популяризації фізичної культури і спорту, здорового способу життя.

Переможцями в своїх номінаціях стали: волейбол – збірна команда учителів фізичного виховання району; шахи – ветеран спортивного руху Маньківщини Володимир Іванович Голубничий; шашки – учитель фізичного виховання Чорнокам’янської ЗОШ Олександр Миколайович Дубовик; дартсу – учень Маньківського НВК Кацалап Коля; ударів по воротах – учитель фізичного виховання Буцької ЗОШ Віталій Іванович Буханситий.

Всім учасникам заходу було вручено пам’ятні грамоти. Смачною нагородою за спортивну активність для всіх стало частування козацькою кашею та юшкою.