наверх ⇑

На Маньківщині відзначили людей похилого віку

На Маньківщині відзначили людей похилого віку

Днями з нагоди міжнародного дня людей похилого віку голова Маньківської райдержадміністрації Олександр Таран разом із начальником управління соціального захисту населення Людмилою Загородною та директором територіального  центру соціального обслуговування Володимиром Демченком відвідали Буцьке стаціонарне відділення для постійного проживання одиноких непрацездатних  громадян територіального центру, де зустрілися із працівниками відділення та підопічними.

Стаціонарне відділення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Маньківського району було створено 31  жовтня  1995 року, на базі Буцької дільничної лікарні. Розрахований заклад на 20 постійних ліжко-місць. Всі кімнати, в яких проживають одинокі громадяни похилого віку, обладнані усім необхідним для нормального перебування. Відвідуючі ретельно оглянули умови перебування, лікування та ознайомились з побутом підопічних. Житлові кімнати та інші приміщення (пральня, санвузли, харчоблок та ін.) відремонтовані. Бабусі й дідусі отримують чотириразове калорійне харчування, спектр інших соціально-побутових, медичних послуг для осіб, що втратили здатність до самообслуговування. Для них організовуються різноманітні заходи до свят та знаменних дат.

Спілкуючись із працівниками та мешканцями стаціонарного відділення, Олександр Олексійович відзначив, що у відділені створені гарні умови для проживання одиноких громадян і що обов’язком влади є те, щоб люди похилого віку, які все життя працювали в різних галузях, на виробництві, в селі, постійно бачили, що держава про них піклується.

Всі підопічні закладу отримали від гостей солодкі подарунки. Також в цей день вони отримали квіти й вітання від школярів, а що може бути приємнішим від уваги й турботи від підростаючого покоління.

Приємні подарунки мешканці відділення прийняли з великим задоволенням та подякували предствавникам влади за піклування.

У той же день Олександр Таран, Людмила Загородна, Володимир Демченко та сільський голова Кищенець Ігор Віштак відвідали найстарішу жительку району, яка проживає в Кищенцях, – Ольгу Филимонівну Заваду 1913 року народження.

Ольга Филимонівна попри такий поважний вік не втратила інтерес до життя. Цікавиться подіями, що відбуваються в селі. Щодня молиться, знає безліч молитов напам’ять. У неї дуже велика набожна родина. Доглядають Ольгу Филимонівну донька із зятем, які, як і довгожителька, переконані, що найбільше щастя і запорука довголіття – це жити у праці, любові, вірити в краще майбутнє, жити з добром і відкритим серцем до людей та до Бога протягом всього життя.