наверх ⇑

На порядку денному – питання економічного розвитку району

На порядку денному – питання економічного розвитку району
 

16 вересня голова райдержадміністрації Олександр Таран провів засідання координаційної ради з питань економічного розвитку району. На порядку денному стояло питання аналізу поточних показників, на підставі яких проводиться оцінка результатів діяльності райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міських рад, міст обласного значення за січень-серпень 2014 року.

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі РДА Тетяна Гетьман доповіла, що погіршують рейтинг району два заводи, які мають певні виробничі труднощі. Склалася непроста ситуація і з іноземним інвестуванням, рівень якого зменшився у зв’язку із проведенням антитерористичної операції на Сході країни. При обговоренні можливостей покращення ситуації начальник фінансового управління Світлана Самойленко, начальники Маньківського відділення Тальнівської ОДПІ Тетяна Богдан та управління Пенсійного фонду України у Маньківському районі Дмитро Гончарук, а також начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Загородна дійшли висновку, що треба вести постійні перемовини з керівництвом заводів щодо максимальної ліквідації їх боргових зобов’язань.

З цього приводу Олександр Таран зазначив: «Необхідно спрямувати максимум зусиль для ліквідації заборгованості зі сплати податків та зарплат, а також для реалізації усіх завдань, поставлених народом перед владою».

Загалом відбулася ділова конструктивна розмова, в ході якої внесено конкретні пропозиції, спрямовані на покращення соціально-економічного розвитку району, окремим виконавцям дани відповідні доручення.