наверх ⇑

На святковому засіданні клубу «Журавка» ветеранів привітали з Днем Матері та вшанували подвиги захисників Вітчизни у Другій Світовій війні

Минулого тижня, напередодні Дня Матері та з нагоди Дня пам’яті і примирення, у районній бібліотеці відбулося урочисте засідання клубу ветеранів війни і праці «Журавка».

Організували свято  для сивочолих ветеранів працівники бібліотеки та голова ветеранської організації Валентина Ковган. Долучилися до його проведення, зокрема, надали спонсорську допомогу на придбання подарунків, народний депутат України Валентин Ничипоренко та приватне підприємство «Северин».

Привітати ветеранів району з травневими святами завітали представники влади району: голова райдержадміністрації Ігор Віштак, голова районної ради Володимир Вовк, селищний голова Володимир Вівтенко, а також начальник управління соціального захисту населення Людмила Загородна та голова товариства Червоного Хреста у Маньківському районі Тетяна Корж.

Із вдячністю ветеранам за героїчний  подвиг і Перемогу, за стійкість і мужність, за розуміння й підтримку в розбудові держави, за активну життєву позицію, виступив голова райдержадміністрації Ігор Віштак. Він подякував всім жінкам-матерям за те, що пройшовши крізь спалахи вогняних років, подолавші всі труднощі повоєнних років, вони зберегли чистоту душі та помислів.

Про вагомий внесок жінок району та трудівників тилу у творення Перемоги вела мову і голова ветеранської організації Валентина Ковган, зауваживши, що саме матері, дружини, доньки взяли на себе всі домашні клопоти, важку роботу у полі, поки їх чоловіки звільняли землю від загарбників. Долучилась до привітань і начальник управління соціального захисту населення Людмила Загородня. Яка, зокрема, нагадала про основні види допомог ветеранам та виплати, що їх чекають напередодні пам'ятної дати.

Потому на ветеранів чекав чудовий концерт, сповнений хвилюючих миттєвостей та переживань. Своїми номерами присутніх порадували діти та аматори сцени районного центру культури і дозвілля.