наверх ⇑

На засіданні колегії райдержадміністрації підбили підсумки соціально-економічного розвитку за 9 місяців 2016 року та розглянули ряд інших питань

Нещодавно у залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання колегії, у якому взяли участь голова районної ради Володимир Вовк, начальники управлінь, відділів і служб районної державної адміністрації, керівники територіальних органів та інших центральних органів виконавчої влади в районі, керівники підприємств, установ, організацій району, сільські голови. Засідання провів голова райдержадміністрації Ігор Віштак.

На засіданні колегії підбито підсумки з трьох питань: про підсумки економічного і соціального розвитку району за Iпівріччя 2016 року; про підсумки виконання бюджету району за Iпівріччя 2016 року та завдання щодо його виконання за 9 місяців 2016 року, а також про підготовку до нового навчального року та підсумки оздоровлення, відпочинку дітей влітку 2016 року.

Про підсумки економічного та соціального розвитку району за  півроку 2016 року доповіла начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Тетяна Гетьман. Вона оприлюднила детальний звіт про роботу промисловості, сільського господарства, малого та середнього бізнесу, про стан ринку праці та заробітної плати, соціального захисту та охорони здоров’я населення, розвитку галузі освіти, про пільгове кредитування населення та енергоощадні заходи, інвестиційну діяльність та стан ремонту доріг.

В обговоренні даного питання взяла участь Кищенецький сільський голова Світлана Коваль, розповівши про соціально-економічний розвиток Кищенець.

Щодо підсумкувиконання бюджету району за Iпівріччя 2016 року та завдання щодо його виконання за 9 місяців 2016 рокувиступила начальник фінансового управління Світлана Самойленко. Перш за все вона зазначила, що у районі спостерігається тенденція до виконання та перевиконання планових показників. За січень-червень 2016 року до загального фонду  бюджету району надійшло  107 121,1  тис. грн. доходів, з них власні та закріплені доходи загального фонду – 28 663,2 тис. грн. Планові  завдання з доходів до загального фонду місцевих бюджетів  ( без трансфертів)  за січень-червень  2016 року  виконані  на 134,7  відс.,  понад план надійшло 7 383,9 тис.грн.

Однак, підсумовуючи стан виконання бюджетів за доходами, Світлана Михайлівна зазначила, що органами місцевого самоврядування так і не проводиться робота щодо інвентаризації земель комерційного призначення. Також, станом на  1 червня 2016 року у районі   не укладено жодного договору оренди на виконання розпорядження облдержадміністрації «Про Порядок надання водних об’єктів загальнодержавного значення, розташованих на території області, у тимчасове користування на умовах оренди». Відповідно до ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування» органами місцевого самоврядування не встановлено контроль за дотриманням суб’єктами підприємницької діяльності зобов’язань щодо платежів до місцевих бюджетів. Так, у січні-червня  2016 року сільськими та селищними  радами   акти звірки щодо заборгованості по податках до відповідних бюджетів не проводилися.

Начальник фінуправління докладно зупинилась на виконанні видаткової частини місцевих бюджетів району погалузево, а також прокоментувала розподіл додаткового фінансового ресурсута розповіла про стан кредиторської заборгованості.

Про підготовку до нового навчального року та підсумки оздоровлення, відпочинку дітей влітку 2016 року з доповіддю виступив в. о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Юрій Безверхий, зазначивши, що станом на середину серпня готовність загальноосвітніх шкіл до нового навчального року становить - 95%, дошкільних закладів -75%.

На проведення поточних  та капітальних ремонтів в бюджеті відділу освіти заплановано 500 тис.грн., в т.ч. більше 200 тис. грн.  – це субвенції сільських та селищних рад.

В ДНЗ за період підготовки замінено 48 віконних блоки та 13 дверей, встановлено 2 котли та замінена 1 система опалення. Проводиться реконструкція  даху Іваньківського ДНЗ.  До 01.08.16 планується завершити усі ремонтні роботи.

Найбільший об’єм робіт виконано по Подібнянській ЗОШ ( капітальний ремонт даху), Рогівській ЗОШ ( заміна вікон та вхідних дверей), Кищенецькій ЗОШ   ( заміна вікон, влаштування ливної системи), Чорнокам’янській ЗОШ, Маньківській ЗОШ №1 (капітальний ремонт їдальні та харчоблоку. Роботи поводяться і на даний час)

Заплановано роботи  по влаштуванню системи опалення в Потаській ЗОШ (спільно з проектом ООН), заміна котла в Буцькій ЗОШ, ремонт спортзалів у Крачківській та Іваньківській ЗОШ. Проведено поточний ремонт автопарку.

В даний час  роботи з підготовки до нового  навчального року продовжуються. Крім цього  проводиться робота щодо  підготовки навчальної  бази, протягом літа придбано підручники для 4,7 класів на черзі централізоване забезпечення  підручниками  восьмикласників.

За підсумками обговорення питань порядку денного члени колегії ухвалили проекти розпоряджень та протокольних доручень.