наверх ⇑

На засіданні колегії райдержадміністрації підбито підсумки соціального та економічного розвитку району

         21 травня голова районної державної адміністрації Ігор Віштак, за участі голови районної ради Василя Онищука,  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, бюджетних установ, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в районі, сільських та селищних голів, провів розширене засідання колегії райдержадміністрації.

         У ході засідання заслухано звіт начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Тетяни Гетьман про економічний і соціальний розвиток району за І-й квартал 2015 року. Доповідач повідомила, що за січень-березень нинішнього року обсяг реалізованої промислової продукції (товарів, послуг) у районі становив 13,4 млн. грн., що  втричі більше показника відповідного періоду минулого року. Для подальшого поліпшення ситуації вживаються заходи із забезпечення роботи Іваньківського цукрового заводу та відновлення роботи Іваньківського спиртового заводу.

 Під урожай 2015 року всіма категоріями господарств посіяно озимих зернових культур на площі 18,9 тис. га та озимого ріпаку – 2,6 тис. га, 1,1 тис. га зайнято багаторічними травами.

Стовідсотково проведено весняне підживлення сільськогосподарських культур. Також Тетяна Дмитрівна зазначила, що за звітний період до зведеного бюджету району  надійшло12,7млн. грн.податкових платежів, що становить 111,4 % до планових показників даного періоду.

         Начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Самойленко підсумувала результати виконання бюджету району за I квартал 2015 року та завдання щодо його виконання на I півріччя 2015 року. Доповідач акцентувала увагу очільників сільських та селищних територіальних громад на необхідності систематичного оприлюднення стану виконання сільських бюджетів.

Члени колегії не обійшли увагою і питання організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей. Заступник голови райдержадміністрації Олег Філіпчак повідомив, що за попередніми підрахунками протягом літнього періоду 2015 року можуть оздоровитися близько 400 дітей району від загальної кількості учнівської молоді без урахування відпочинку в пришкільних таборах. Начальник відділу освіти Артем Шевченко зазначив, що у літній період 2015 року для дітей працюватиме 11 пришкільних таборів, 7 таборів праці і відпочинку, а також профільні табори: мовні, патріотичні, туристично-краєзнавчі, еколого-натуралістичні.

За результатами роботи колегії  дано відповідні протокольні доручення.

                                                                                  

                                    За інформацією відділу інформаційної політики та     комунікацій з громадськістю апарату Маньківcької райдержадміністрації