наверх ⇑

Начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області

22 серпня 2018 року начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області Никопененко Сергій Миколайович в рамках робочої поїздки відвідав Маньківський район.

В Маньківській районній державній адміністрації начальник Головного управління мав зустріч з першим заступником голови РДА О.А. Юзвенко, головою Маньківської районної ради С.І. Лещенко, начальником фінансового управління Маньківської РДА С.М. Самойленко, селищним головою смт. Маньківка В.М. Войтенком, селищним головою об»єднаної територіальної громади смт. Буки С.С. Залізняком.

Сергій Миколайович розповів присутнім про роботу централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, яка передбачає відкриття всіх бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів на балансі центрального апарату Державної казначейської служби України з МФО 899998 у розрізі кодів класифікації доходів та бюджетів та звернув увагу на необхідність з метою запобігання втрат бюджетів  проведення додаткової роз»яснювальної роботи з установами банків, відділень поштового зв»язку, платниками податків щодо сплати податків на нові рахунки в зв»язку з завершенням 10 вересня 2018 року перехідного періоду функціонування централізованої моделі, протягом якого залишаються активними рахунки, відкриті на балансі Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області з МФО 854018.

Також начальник Головного управління зупинився на питаннях використання бюджетами Маньківського району субвенції   з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо  соціально – економічного розвитку окремих територій, субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури об»єднаних територіальних громад, субвенції з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

Крім того,  учасниками зустрічі розглядалося питання використання до кінця поточного року субвенції  з місцевого бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в зв»язку з майбутнім переходом  комунального некомерційного підприємства «Маньківський центр первинної медико - санітарної допомоги» Маньківської районної ради в статус одержувача бюджетних коштів та інші проблемні питання .

В приміщенні управління  Державної казначейської служби України у Маньківському районі Никопаненко С.М. зустрівся з працівниками управління та обговорив з ними низку питань, пов»язаних з діяльністю Казначейства в даний час та перспективи роботи на майбутнє, зокрема роботи в системі дистанційного обслуговування клієнтів та подання електронної звітності клієнтами Казначейства.

На завершення Сергій Миколайович привітав колектив з наступаючим святом – Днем Незалежності України та побажав міцного здоров»я, благополуччя, взаєморозуміння та затишку  в кожній родині.