наверх ⇑

Нагальні потреби членів сімей учасників АТО з’ясовано у Молодецькому

Днями у  селі Молодецьке з метою вивчення та вирішення проблемних питань відбулася чергова зустріч із демобілізованими учасниками АТО та членами їх сімей. На зустрічі були присутні сільський голова Молодецького Володимир Вовк,  директор Маньківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Пона, заступник голови районної громадської організації «Об’єднання бійців-реформаторів» Олексій Ширяєв та інші.

На початку зустрічі Людмила Миайлівна ознайомила присутніх з інформацією про діяльність центру соціальних служб, повідомила про можливість отримання там соціальних послуг (психологічних, соціально-педагогічних, соціально-медичних, соціально-економічних, інформаційних, юридичних) та гарантії соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей. На кожну родину оформлено соціальні паспорти.

На зустрічі обговорено питання безкоштовного харчування в навчальних закладах дітей учасників АТО. Виконкомом сільської ради прийнято рішення про безоплатне харчування в освітніх закладах дітей даної категорії.  Щоб діти могли харчуватись у школі і садочку безкоштовно, то варто лише надати ксерокопію посвідчення в освітній заклад, що батько є учасником АТО.

Розглядалося питання про виділення земельних ділянок учасникам АТО. Сільський голова Володимир Вовк зауважив, що земельні ділянки зарезервовано навіть тим військовослужбовцям, хто ще не отримав статусу учасника бойових дій. Також він наголосив, що всі витрати з оформлення земельних ділянок беруть на себе сільська рада та місцеві фермерські господарства.

Під час зустрічі з’ясовувались також потреби сімей даної категорії, зокрема в деяких населених пунктах району постає питання забезпечення учасників АТО та членів їх сімей дровами, надання медичної допомоги. Олексій Ширяєв з цього приводу зазначив, що основною метою подібних бесід є визначення потреб сімей військовослужбовців, щоб вони відчували постійну підтримку та не залишались наодинці зі своїми проблемами.

Підсумувавши зустріч, Людмила Пона сказала: «Основне наше завдання – налагодження зв’язку між органами влади та родинами учасників антитерористичної операції, надання їм психологічної підтримки, консультативної та соціальної допомоги. Приємно бачити активні кроки на зустріч людям з боку сільської ради. Я впевнена, що це яскравий приклад того, як місцева влада повинна дбати про такі сім’ї – допомагати у вирішенні їхніх проблем і труднощів.