наверх ⇑

Найспортивніше село Маньківщини – 2018

Справжнім святом спортивного азарту, молодості, завзяття та витримки стали районні зональні змагання «Найспортивніше село Маньківщини 2018». Стартували змагання 09 лютого 2018 року  в c. Кищенці.

Цього дня свій досвід, майстерність та волю до перемоги  продемонстрували спортивні команди з смт Буків, с.Кищенців, с.Харківки, с.Багви та с.Русалівки.  Кожну команду очолював сільський голова та капітан команди.

Гостинно зустрічали учасників змагань та вболівальників господарі – голова Кищинецької сільської ради  С. І. Коваль та заступник  директора ТОВ «Кищенці» В.І.Мельник.

В ході святкового відкриття  учасників змагань  привітали заступник голови районної ради С.І.Лещенко, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Ю.М.Безверхий, керівник громадської приймальні ВО «Черкащани» А.В.Риженко та сільський голова Коваль С.І.

Традиційно впродовж заходу сільські спортсмени змагалися за першість з 11 видів спорту, зокрема з шахів, шашок, стрибків на скакалці, гирьового спорту, настільного тенісу, дартсу, стрільби з пневматичної гвинтівки, збивання кеглів, спортивної естафети, підтягувань на перекладині та перетягування канату. Саме останній з названих завжди є найпопулярнішим і найемоційнішим за вболівальницькими пристрастями. Не став винятком і нинішній фінал силачів. 
 Не було байдужих ні серед гравців, ні серед вболівальників. Та перемагали, як зазвичай, найсильніші.  

Варто підкреслити, що чітко та оперативно працювала суддівська бригада. Підбивши результати в індивідуальних змаганнях, а потім порахувавши набрані загальнокомандні бали було встановлено призерів та переможців, які братимуть участь у  фінальних змаганнях. 

За підсумками суддівської колегії в загальнокомандному заліку в чесній та безкомпромісній боротьбі, переможцем стала команда господарів з с.Кищенці, друге місце посіла команда с.Багва, третє призове місце дісталося команді із смт Буки.  

Команди переможців і призерів змагань в окремих видах спорту були нагороджені грамотами та дипломами. Нагородження здійснювала заступник голови районної ради Світлана Лещенко.

Голова політичної партії ВО «Черкащани» Анатолій Риженко, звертаючись до учасників змагань, зазначив, що об’єднання не змогло залишитися осторонь цієї важливої події у спортивному житті Маньківщини і  також долучається до неї. Команді переможців  він вручив комплект спортивної форми з написом  «Найспортивніше село». В святковій атмосфері заступник директора ТОВ «Кищенці» Мельник Віталій Іванович вручив командам  з с.Кищенці та с.Харківка грошові сертифікати на суму 2 тис.грн. та  1 тис.грн. відповідно.

Переможці  зональних змагань візьмуть участь у фінальних районних змаганнях. Тож побажаємо нашим спортсменам перемог.

    

Головний спеціаліст у справах сім’ї,

молоді та спорту райдержадміністрації                                                   С.Несін