наверх ⇑

Найспортивніше село Маньківщини – 2019

Справжнім святом спортивного азарту, молодості, завзяття та витримки стали районні зональні змагання «Найспортивніше село Маньківщини 2019». Стартували змагання 09 лютого 2019 року  в cелищі Буки.

Цього дня свій досвід, майстерність та волю до перемоги  продемонстрували спортивні команди Буцької об’єднаної територіальної громади, с.Кищенці та с.Харківки.  Кожну команду очолював сільський голова та капітан команди.

Гостинно зустрічали учасників змагань та вболівальників господарі – голова Буцької об’єднаної територіальної громади С.С. Залізняк та директор загальноосвітнього навчального закладу О.С.Свистун.

В ході святкового відкриття  учасників змагань  привітали голова районної державної адміністрації В.П.Клименко, голова районної ради С.І.Лещенко, керівник громадської приймальні ВО «Черкащани» А.В.Риженко та голова ОТГ  С. С.Залізняк. Після урочистої церемонії головний суддя змагань – М.С.Самелюк оголосив склад суддів та  старт самих змагань.

Традиційно впродовж заходу сільські спортсмени змагалися за першість з 11 видів спорту, зокрема з шахів, шашок, стрибків на скакалці, гирьового спорту, настільного тенісу, дартсу, стрільби з пневматичної гвинтівки, збивання кеглів, спортивної естафети, підтягувань на перекладині та перетягування канату. Саме останній з названих завжди є найпопулярнішим і найемоційнішим за вболівальницькими пристрастями. Не став винятком і нинішній фінал силачів. 

Не було байдужих ні серед гравців, ні серед вболівальників. Та перемагали, як зазвичай, найсильніші.  

Варто підкреслити, що чітко та оперативно працювала суддівська бригада. Підбивши результати в індивідуальних змаганнях, а потім порахувавши набрані загальнокомандні бали було визначено призерів та переможців, які братимуть участь у  фінальних змаганнях.

За підсумками суддівської колегії в загальнокомандному заліку в чесній та безкомпромісній боротьбі, переможцем стала команда з с.Кищенці, друге місце посіла команда об’єднаної територіальної громади смт Буки, третє призове місце дісталося команді із с.Харківка. 

Команди переможців і призерів змагань в окремих видах спорту були нагороджені грамотами та дипломами. Нагородження здійснювали голова районної державної адміністрації В.П.Клименко та голова районної ради С.І.Лещенко.

В.о.старости Багвянської сільської ради  Р.В. Стародубцева вручила грамоти командам учасницям змагань.

Голова політичної партії ВО «Черкащани» А.В.Риженко, звертаючись до учасників змагань, зазначив, що об’єднання не змогло залишитися осторонь цієї важливої події у спортивному житті Маньківщини і  також долучається до неї.  Найстаршому з с. Кищенці та наймолодшому з с. Харківка учасникам змагань він вручив грамоти та грошові сертифікати.

Переможці  зональних змагань візьмуть участь у фінальних районних змаганнях. Тож побажаємо нашим спортсменам перемог.

Справжнім патріотичним тріумфом на завершення свята стало виконання Державного Гімну України.