наверх ⇑

«Найспортивніше село Маньківщини-2017»

          Справжнім святом спортивного азарту, молодості, завзяття та витримки стали районні зональні змагання «Найспортивніше село Маньківщини 2017», які стартували 10 лютого 2017 року в Багва. У цей день свій досвід, майстерність та волю до перемоги приїхали продемонструвати сім спортивних команд з смт Буків, с.Кутів, с.Кислина, с.Харківки, с.Багви, с.Кищенців, с.Березівки. Кожну команду очолював сільський голова та капітан команди.

         Гостинно зустрічали учасників змагань та вболівальників господарі – голова Багвянської сільської ради  Р.В.Стародубцева та директор ЗОШ І-ІІ ступенів В.О.Бондаренко.   

        В ході святкового відкриття   учасників змагань  привітали заступник голови районної ради С.І.Лещенко, голова ВО «Черкащани» А.В.Риженко, сільський голова Стародубцева Р.В., директор школи с.Багва та головний суддя змагань М.С.Самелюк.

         Впродовж заходу сільські спортсмени змагалися з 11 видів спорту: шахів, шашок, перетягування канату, стрибків на скакалці, гирьового спорту, настільного тенісу, дартсу, стрільби з пневматичної гвинтівки, збивання кеглів, спортивної естафети, підтягувань на перекладині.

         За підсумками результатів змагань перше місце зайняла команда господарів з с.Багва, друге місце об»єднана команда  Кутів та Кислина, третє призове місце дісталося команді із с.Кищенці. Відтак названі команди візьмуть участь у фінальних змаганнях.   

         Нагородження переможців і призерів змагань в окремих видах спорту здійснювала заступник голови районної ради Світлана Лещенко.

Голова політичної партії ВО «Черкащани» Анатолій Риженко, звертаючись до учасників змагань, зазначив, що об’єднання не змогло залишитися осторонь цієї важливої події у спортивному житті Маньківщини і  також долучається до неї. Команді з смт Буків він вручив грошовий сертифікат, на який вони зможуть придбати  спортивний інвентар для спортсменів.

        Справжнім патріотичним тріумфом на завершення свята стало виконання Державного Гімну України.

Головний спеціаліст у справах сім’ї,

молоді та спорту райдержадміністрації                                                   С.Несін