наверх ⇑

Напередодні Різдва відправлено допомогу бійцям на Схід України

З веселим сміхом, з колядками та щедрівками завітали в українські родини Різдвяні свята. Аромат хвої створив теплу і приємну атмосферу в кожній оселі, а пухнастий сніг додавав  щастя у наші серця.      

Проте не всім було радісно, затишно і Новий рік не приніс стільки щастя і посмішок… На варті мирного життя стоять  захисники, ті хто знаходиться зараз у зоні АТО, хто тримає у руках автомат, а не  ялинкову прикрасу, кого обіймає холодний метал бронежилета, а не теплі руки рідних і близьких. Тож щоб підтримати бойовий дух побратимів  члени «Маньківської районної спілки ветеранів АТО» відправили на Донбас бійцям різдвяні подарунки.

Необхідні до свят продукти, солодощі, засоби гігієни, теплі шкарпетки і вітання, написані дітьми – рідними членів спілки, були доставлені на Схід України. Активно долучилися до організації збору посилок члени спілки – демобілізовані бійці АТО  О.Бартосік, В.Новосельський, С.Ковальчук та ін. Ініціативу подарувати свято побратимам підтримали голова районної державної адміністрації І.Віштак, голова благодійного фонду «Розвиток Маньківського району» М.Северин, голова СФГ «Шевченко» В.Шевченко. Велику подяку від захисників України висловлюємо жительці смт Маньківка Н.М.Зубар за виплетених вже не один десяток пар теплих шкарпеток, В.Гутенко та С.Іващук за їх смачні домашні пироги, О.Святка за надані продукти.

Серед провіанту м’ясна та овочева консервація, копченя, домашні смаколики, мед, засоби гігієни, чай та кава – словом все те, що довго зберігатиметься та необхідно бійцям, котрі боронять східні рубежі держави. Усі ці подарунки бійцям на передову було надіслано «Новою поштою».

Дякуємо всім, хто допомагав та допомагає в зборі гуманітарної допомоги для підтримки наших побратимів.

Слава Україні!

 

Голова громадської організації

«Маньківська районна спілка ветеранів АТО»                       А.О.Плахтій