наверх ⇑

Напередодні відзначення Всесвітнього дня дій за гідну працю відбулася звітно-виборна конференція координаційної ради голів профспілок

6 жовтня,  напередодні відзначення Всесвітнього дня дій за гідну працю, профспілковим активом Маньківського району проведено звітно-виборну конференцію координаційної ради голів профспілок.

На конференцію було запрошено заступника голови районної ради Юлію Панчук-Золотухіну, членів координаційної ради від районних профспілкових організацій: медицини, освіти, державних установ, кооперації, територіального центру та агропромислового комплексу.

Ключовим питанням порядку денного було обрання голови координаційної ради голів профспілок у Маньківському районі. Одноголосним рішенням  обрано Шпеника Костянтина Вікторовича – голову районної профспілкової організації працівників освіти і науки України.

Також обговорено питання виконання регіональної угоди між Маньківською районною державною адміністрацією, районною радою сільськогосподарських виробників і роботодавців та районною координаційною радою голів комітетів профспілок щодо соціальних гарантій населенню. Піднімалося питання оплати праці, погашення заборгованості та врегулювання трудових відносин.

Під час засідання було також обговорено низку інших питань, зокремаучасниками конференції ухвалено звернення до Федерації профспілок України стосовно складного соціального стану працюючої людини та населення країни в цілому.