наверх ⇑

Настанова майбутнім фахівцям

   24-го вересня в рамках відзначення Дня заснування Уманського національного університету садівництва відбулася зустріч   студентів навчального закладу з випускниками, які стали кваліфікованими фахівцями свого профілю. На цю зустріч, як почесний випускник університету, був запрошений голова Маньківської районної державної адміністрації Ігор Віштак, який  закінчив  факультет обліку і аудиту.

Перед урочистостями Ігор Анатолійович оглянув унікальну виставку-ярмарку виробів найталановитіших студентів та викладачів. 

Ігор Анатолійович щиро привітав всіх студентів та розповідав їм про те, як проходили його студентські роки, про свій кар’єрній ріст,  а також, спираючись на власний досвід, дав настанови та кілька порад майбутнім фахівцям: «Я зaвжди кaжу, що нaйвaжливiше – мpiя, до якої ти йдеш. Aле лише мpiяти недостaтньо, тpебa нaполегливо пpaцювaти i тодi всi вaшi плaни втiляться у життя. Бaжaю вaм отpимaти новi коpиснi знaння, знайти добрих і вipних дpузiв, тa впевнено pухaтися до своєї мети».

Студенти з прихильністю та уважністю слухали Ігоря Анатолійовича, ставили різні запитання та отримували вичерпні відповіді.