наверх ⇑

Навчання діям у надзвичайних ситуаціях

25 жовтня 2016 року за викликом до ДП ДАК "Хліб України" "Потаське хлібоприймальне підприємство" прибула в оперативному порядку пожежна, оперативна група поліції, карета медичної екстреної допомоги, мобільні групи Маньківського РЕМ та газової дільниці. А все тому, що на базі Маньківської райдержадміністрації відбувалось проведення командно-штабного навчання  з органами управління та силами цивільного захисту Маньківської ланки Черкаської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту. Навчання тривали близько 30 хвилин.

За легендою навчань у ДП ДАК "Хліб України" "Потаське хлібоприймальне підприємство" виникла пожежа у одному з боксів автогаража внаслідок короткого перемикання електромережі. Про подію одразу було повідомлено до Служби порятунку за номером «101», а також у служби «102»,«103»,«104», Тим часом пожежна дружина Потаського хлібопідприємства приступила до локалізації пожежі.

Голова Маньківської райдержадміністрації Ігор Віштак разом з обласними представниками управління цивільного захисту та управління ДСНС України в Черкаській області також перевіряли координацію служб за надзвичайної ситуації.

За лічені хвилини до місця виклику прибув місцевий пожежно-рятувальний підрозділ. Рятувальники провели розвідку та оперативне розгортання. В апаратах на стиснутому повітрі вони приступили до пошуку ймовірних потерпілих та ліквідації пожежі. Особовий склад чергового караулу вогнеборців діяв чітко та злагоджено, завдяки чому умовна пожежа була швидко ліквідована.

Загалом до навчань залучено 19 чоловік та 5 одиниць техніки.

Оперативність та злогодженість дій спеціалізованих служб з ліквідації наслідків аварії перевіряв начальник штабу з проведення навчання - начальник відділу планування захисту цивільного захисту, зв'язку та оповіщення населення управління цивільного захисту облдержадміністрації Василь Науменко.