наверх ⇑

Обговорено перспективи будівництва заводу по переробці твердих побутових відходів

01 лютого голова райдержадміністрації Василь Клименко вкотре ініціював зустріч щодо перпективи будівництва в районі заводу по переробці твердих побутових відходів.

У нараді взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Юзвенко, голова районної ради Світлани Лещенко, селищний голова Маньківки Володимир Вівтенко,  начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Алла Пашніна та головний спеціаліст сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту апарату райдержадміністрації Юліанна Мельник.

Стосовно особливостей розробки детального плану території відведеної земельної ділянки, складання звіту про стратегічно-екологічну оцінку проекту детального плану території для будівництва заводу доповіла начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Алла Пашніна.

Головний спеціаліст сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту апарату райдержадміністрації Юліанна Мельник запропонувала підготувати інформаційний матеріал для засобів масової інформації з метою ознайомлення громадськості з принципом переробки сміття з використанням технології каталітичного піролізу.

Маньківський селищний голова Володимир Вівтенко запропонував присутнім оглянути варіанти земельних ділянок, які могли б використовуватися з метою даного будівництва.

Підсумовуючи нараду, голова райдержадміністрації Василь Клименко зауважив, що дане питання дуже актуальне для району, тому він буде постійно тримати його на особистому контролі.