наверх ⇑

Обговорено проблеми підприємництва

Нещодавно, напередодні Дня підприємця, в райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Оксани Юзвенко відбулося засідання координаційної ради з питань розвитку малого і середнього підприємництва. У нараді взяли участь: начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Тетяна Гетьман, начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Самойленко, голова Маньківської Ліги приватних власників і приватних підприємців Тетяна Костецька, керівники окремих структурних підрозділів РДА, місцеві підприємці та інші.

Із вступним словом до присутніх звернулась голова координаційної ради, перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Юзвенко. Перш за все Оксана Андріївна привітала всіх присутніх представників малого та середнього бізнесу з професійним святом, та нагородила  від районної державної адміністрації подяками за наполегливу працю та активну життєву позицію, високий рівень професіоналізму та ініціативність, вагомий особистий внесок у розвиток підприємництва і ринкової інфраструктури, зміцнення економічного потенціалу району Сергія Поліщука та Світлану Горщинську. Оксана Андріївна також зазначила,що цей захід націлений на поглиблення партнерських відносин між владою і представниками бізнесу району.

З привітанням перед присутніми виступила голова Маньківської Ліги приватних власників і приватних підприємців Тетяна Костецька. Вона побажала всім миру, достатку і успіхів у справах, а також – втриматися на плаву у досить складний для підприємництва час. Адже, як зазначила Тетяна Вікторівна, у зв’язку із погіршенням купівельної спроможності населення, багатьом представникам малого бізнесу довелося припинити свою підприємницьку діяльність, звільнити найманих працівників, що є дуже прикрим фактом.  

На завершення  перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Юзвенко подякувала всім підприємцям за активну участь у суспільному житті району, за суттєву допомогу, яку вони надавали і продовжують надавати для потреб військовослужбовців, що  проходять службу в зоні проведення АТО, та висловила надію на подальшу плідну співпрацю задля розвитку району.