наверх ⇑

Обговорено проблеми з водопостачанням у селищі Маньківка

У п’ятницю, 22 вересня, голова райдержадміністрації Ігор Віштак провів робочу нараду з метою вирішення важливого для громади селища питання щодо стану забезпечення питною водою, особливо мешканців багатоповерхових будинків. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Олег Філіпчак, Маньківський селищний голова Володими Вівтенко, начальник управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації  Тетяна Гетьман, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Алла Пашніна, завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту апарату райдержадміністрації Володимир Михайловин та начальник комунального підприємства "Комунальник М" Григорій Обараз.

На початку засідання Ігор Анатолійович поїнформував, що в райдержадміністрацію неодноразово надходили звернення та скарги від громадян щодо відсутності або неналежного водопостачання багатоповерхових будинків.

На сьогоднішній день у селищі склалася непроста ситуація з забезпеченням мешканців питною водою, що спричинено низьким рівнем води у свердловинах.
У ході наради було вирішено вжити ряду заходів, щодо виправлення ситуації з водопостачанням у селищі, а саме: погодинне водопостачання будинків, експериментальне обмеження водопостачання приватного сектору у вихідні дні з метою регулювання тиску води у водопроводах багатоповерхівок. Основні заходи, щодо вирішення даної проблеми полягають у виготовленні проектів на будівництво двох додаткових свердловин та розчистки однієї з уже побудованих.