наверх ⇑

Обговорено шляхи вирішення проблемних питань постачання електричної енергії для підприємств

01 листопада 2017 року  з метою розгляду звернення ініціативної групи підприємців та сільськогосподарських товаровиробників щодо змін умов договору про постачання електричної енергії у районній державній адміністрації відбулася нарада у форматі круглого столу під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Оксани Юзвенко. У нараді взяли участь начальник управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації Гетьман Т.Д., начальник відділу управління персоналом та правового забезпечення апарату районної державної адміністрації Холявчук М. А., заступник директора з енергозбуту та комерційних питань Маньківського району електричних мереж Боднюк В. А., юрист-консультант Маньківського району електричних мереж Худолій В. В., голова громадської організації «Маньківська ліга приватних власників та приватних підприємців» Костецька Т. В. та ініціативна група.

У ході наради були розглянуті порушені заявниками питання щодо причин, порядку внесення змін у договори про постачання електричної енергії, про розрахунковий період, який не співпадає з календарним місяцем, терміни,  способи оплати та коригування договірних величин споживання електроенергії.

Фахівцями Маньківського РЕМ надано роз’яснення про зміни у законодавстві щодо Правил користування електричною енергією, щодо термінів, альтернатив та порядку проведення розрахунків за електроенергію. У зв’язку із змінами у законодавстві оплата електроенергії здійснюється споживачем у формі попередньої оплати у розмірі вартості заявленого обсягу споживання електроенергії на відповідний розрахунковий або плановий період. Альтернативою може бути оплата трьома частковими платежами. Особливо турбувало питання необхідності проведення коригування договірних величин споживання електроенергії при плануванні змін обсягів використання електроенергії у наступний місячний термін, особливості процедури та труднощі, що виникають у зв’язку із зазначеним. Окрім того, обговорено можливість встановлення спеціальних карткових лічильників на електроенергію або сонячних батарей для виробництва альтернативної енергії.

На нараді спільно обговорено шляхи вирішення проблемних питань, скоординовано подальші дії обох сторін та районної державної адміністрації.