наверх ⇑

Обмежень у русі автомобільними дорогами в межах Маньківського району немає

На території Маньківського району спостерігається погіршення погодних умов у вигляді снігопаду, налипання мокрого снігу, ожеледиці та перепадів температури від 0º до -13ºС.

Цілодобово протистоять негоді та  забезпечують безпечний проїзд автомобільними дорогами -  ТОВ «Автодор», ТОВ «Автодор - С» та Маньківський райавтодор.

Задіяно всю можливу спецтехніку, яка працює і надалі в посиленому режимі на автодорогах загального користування державного значення, на автодорогах загального користування місцевого значення та комунальних автомобільних дорогах.

Незважаючи на ускладнення погодних умов,  проїзд автомобільними дорогами в межах Маньківського району  забезпечено, обмежень у русі немає.

Наразі дорожня спецтехніка продовжує очищення доріг від снігу та проводить обробку покриття автомобільних доріг протиожеледними сумішами для недопущення утворення ожеледиці та для забезпечення безпечного проїзду.

Шановні водії, будьте уважними та обережними на дорогах. Обов'язково дотримуйтесь таких правил:

  • не виїжджайте на літній гумі, не наражайте на небезпеку себе та інших.

  • дотримуйтесь швидкісного режиму та безпечної дистанції між автомобілями.

  • обов’язково користуйтеся пасками безпеки.

Також, звертаємось до водіїв з проханням поступатися дорогою спецтехніці, по можливості обмежити користування автотранспортом.

Під час негоди ми рекомендуємо водіям, передусім великогабаритного транспорту, користуватися майданчиками для відстою, котрі розташовані вздовж державних автошляхів. На балансі Служб автодоріг країни їх близько 400. Аби вам було зручніше відшукати їх у дорозі, вони відзначені на Google мапі: http://bit.ly/2WsAaZe

У разі виникнення надзвичайної ситуації на дорогах в межах Маньківського району звертайтеся за номерами:

  • 050-388-01-02 097-338-78-14 – диспетчер ШРБУ-48;

  • 068-513-85-05 – майстер ТОВ «Автодор».