наверх ⇑

Освітян Маньківщини привітали з професійним святом

Освітян Маньківщини привітали з професійним святом

2 жовтня 2015 року в навчальних закладах Маньківського району відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти, який традиційно в Україні святкується першої неділі жовтня.

Цього дня до вчителів Маньківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» завітав голова районної державної адміністрації Ігор Віштак, щоб особисто привітати педагогів з їхнім професійним святом.

У своєму привітанні Ігор Анатолійович сказав: «Все життя ми з теплом і вдячністю згадуємо своїх вчителів - уважних і чуйних, причетних до нашим перших перемог, що допомагали нам осягати знання і життєву мудрість».

Він констатував, що праця вчителя надзвичайно складна і відповідальна: «Бути вчителем - це високе покликання, особливий талант. Тільки сильна духом людина може витримати те колосальне навантаження і стрімкий темп безперервного самовдосконалення, що супроводжують роботу з учнями. Ви даєте своїм вихованцям знання, прищеплюєте їм високі моральні поняття честі і гідності, добра і справедливості, розвиваєте кращі особистісні якості, здатність творчо мислити і приймати самостійні рішення, відкриваєте перед кожним величезний світ з вибором тисячі життєвих доріг».

Наостанок Ігор Віштак висловив упевненість у тому, що педагоги Маньківщини і надалі докладатимуть зусиль, щоб виховати в юних маньківчанах високі моральні якості, почуття патріотизму і любові до держави та рідного району, побажав поваги і вдячності від учнів, невичерпних творчих сил і натхнення, щоб їх професійна діяльність завжди була щедрою на позитивні результати.

Кращих педагогів відзначено Почесними грамотами райдержадміністрації, а учні школи для всіх присутніх на урочистому заході підготували святковий концерт.