наверх ⇑

Перший заступник голови Маньківської РДА привітала медичних працівників з їх професійним святом

Напередодні професійного свята працівників галузі охорони здоров'я, яке в Україні відзначається щорічно у третю неділю червня, в Маньківському районному центрі культури та дозвілля  відбувся урочистий захід. Це свято відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів та збереження здоров’я.

Привітати медиків зі святом прийшли представники влади серед яких: перший заступник голови Маньківської райдержадміністрації Оксана Юзвенко, голова Маньківської районної ради Світлана Лещенко, депутат обласної ради Олександр Северин, заступник селищного голови Олег Мельник, голова організації ради ветеранів Валентина Ковган, чиновники сфери охорони здоров’я та представники профспілкової організації медиків.

Головний лікар центральної районної лікарні Юрій Кулик  та директор центру  первинної медико – санітарної допомоги Юлія Клясна подякували своїм колективам за роботу та розповіли про здобутки і напрацювання медичних закладів. Побажали усім міцного здоров’я,  достатку, успіхів та подальших професійних здобутків, мирного неба та стабільності.

У вітальній промові перший заступник голови Маньківської РДА Оксана Юзвенко висловила щирі слова вдячності  за нелегку самовіддану працю, врятовані життя та повернуте людське здоров’я, людяність і співчуття, милосердя, доброту й щедрість душі всім «людям в білих халатах» - лікарям, фельдшерам, медичним сестрам, молодшому медичному персоналу, всім, хто працює в лікарнях, поліклініках, амбулаторіях, фельдшерсько-акушерських пунктах, аптеках - усім, хто несе почесну вахту на сторожі здоров'я і життя громадян. 

За сумлінну працю, високий професіоналізм, чуйність і милосердя, вагомий особистий внесок у справу охорони здоров’я жителів Маньківщини та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника було нагороджено Почесними грамотами, Подяками районної ради та райдержадміністрації кращих медичних працівників.

Святковий настрій присутнім янголам-охоронцям подарували працівники Маньківського  районного центру культури та дозвілля.