наверх ⇑

Першовересень на Маньківській землі

Першовересень на Маньківській землі

1 вересня – приємне та водночас сумне свято. Це завжди особливо урочистий і хвилюючий день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий, і нелегкий шлях до пізнання для маленьких першокласників, дорога до нових звершень та самостійного життя для випускників. Маньківщина впевнено та патріотично відзначила День Знань попри непросту ситуацію, яку переживає зараз наша країна. Свій високий національний дух та відданість Україні вкотре показали більшість учнів шкіл району, прийшовши на урочисту лінійку в національному вбранні - вишиванках.

На урочистості з нагоди Дня знань до Маньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 завітав голова районної державної адміністрації Олександр Таран та селищний голова Маньківки Сергій Скакун. У вітальній промові Олександр Олексійович зазначив, що: «День знань – це свято насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Тих, хто прийшов сюди зі своїми дітьми чи онуками. Тих, хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець, навчає і виховує. День знань  стане особливим для  першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях. Для когось цей навчальний рік стане  останнім у рідних шкільних  стінах.

Сьогодні наша держава переживає дуже непрості часи. Внаслідок військових дій у Донецькій та Луганській областях, нав’язаних Україні Російською Федерацією, десятки шкіл цих регіонів не відчинять свої двері перед школярами, тисячі дітей будуть позбавлені права на навчання.

Дорогі друзі, ви народилися у незалежній Україні, омріяній попередніми поколіннями, зрошеній потом та кров’ю сотень тисяч героїв. Тож будьте гідними їх пам’яті, вчіться, працюйте й боріться за те, щоб наша земля стала процвітаючою, розвинутою, з високою духовністю, по-справжньому національною Україною.»

На завершення голова районної державної адміністрації подарував школі футбольні м’ячі і побажав  усім присутнім здоров’я, добробуту, злагоди у родинах, мирного неба та Божого благословення.